RABAT 30% NA START

PORADY EKSPERTÓW DEPILACJI WOSKIEM

15.07.2016
  1. Depiluj się regularnie, najlepiej raz w miesiącu. Przedłużysz w ten sposób efekt depilacji, włoski będą odrastay coraz wolnie, będą cieńsze i jaśniejsze. Zwiększysz także swój komfort podczas kolejnego zabiegu.
  2. Pielęgnuj skórę przed i po depilacji woskiem zgodnie z naszymi zaleceniami. Przesuszona skóra to także suche włoski, które łatwiej mogą zostać urwane przy skórze, a nie wyrwanie wraz z cebulkami. 
  3. Unikaj stosowania tłustych balsamów tuż przed zabiegiem – utrudniają one przyleganie wosku.
  4. Wykonuj regularnie peelingi ciała, najlepiej raz w tygodniu. Możesz zacząć już w 3-5 dobie po zabiegu. Zminimalizuje to ryzyko wrastania włosków oraz poprawi mikrokrążenie, wpływając na odżywienie skóry.
  5. Stosuj profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry po depilacji woskiem, opóźniające odrost i zapobiegające wrastaniu włosków np. balsam Aromabar dostępny w Smooth Clinic.
  6. Pamiętaj o filtrach słonecznych. Stosuj je codziennie, na wszystkie odkryte partie ciała, szczególnie te poddane depilacji woskiem,
  7. Nie trać czasu na szukanie nowinek. Wybieraj sprawdzone i bezpieczne miejsca. Unikniesz dodatkowego stresu oraz zminimalizujesz ryzyko powikłań.

Image titleKontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/Wax Clinic.

ul. Pańska 96, Warszawa

wejście od ul. Prostej

kontakt@waxclinic.pl


T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Pańskiej, przy ul. Prostej obok Prosta Tower, bezpłatny parking przez 2h przy Jupiter Centrum

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com