RABAT 30% NA START

Wszystko co chciałybyście wiedzieć o depilacji bikini, a boicie się...

12.06.2017

Co decyduje o komforcie podczas zabiegu depilacji woskiem? Czy ból jest do wytrzymania?

Dziewczyny, oczywiście, że dyskomfort podczas depilacji nie jest taki straszny. Ból podczas zabiegu w dużej mierze zależy od profesjonalizmu i doświadczenia kosmetyczki, która wykonuje zabieg. W Smooth Clinic kosmetyczki wykonują wiele depilacji dziennie, dzięki czemu możesz być pewna, że jesteś w  dobrych rękach. Kosmetyczki stosują specjalnie dobraną procedurę depilacji woskiem do poszczególnych partii ciała, wiedzą w jaki sposób nałożyć wosk na skórę, w jakiej kolejności, a co najważniejsze, potrafią wykonać zabieg błyskawicznie, minimalizując tym samym Wasz dyskomfort. Nim się obejrzycie będzie po wszystkim i zyskacie spokój na kilka tygodni.

Czy łatwo można przełamać skrępowanie podczas depilacji bikini?

Jeśli martwisz się, obawiasz nagości lub masz złe doświadczenia z poprzednich wizyt w klasycznym gabinecie kosmetycznym, to może czas abyś spróbowała profesjonalnej depilacji woskiem? W Smooth Clinic otrzymasz jednorazową bieliznę, a na życzenie również jednorazowy peniuar. Kosmetyczka pomoże Ci przełąmać skrępowanie, zaopiekuje się Tobą ze szczególną troską i empatią, a sam zabieg odbędzie się błyskawicznie, więc zanim się obejrzysz, już będzie po wszystkim. Pewnie dlatego aż 95% Klientek Smooth Clinic deklaruje chęć skorzystania z kolejnej depilacji.

Jakie są etapy depilacji woskiem?

Kosmetyczka będzie nakładała ciepły wosk jednorazową szpatułką, a następnie błyskawicznie i dokładnie zrywała go wraz z bawełnianym paskiem. Po ukończeniu depilacji, kosmetyczna jeszcze raz sprawdzi, czy na pewno wszystkie wloski zostały dokładnie usunięte, oczyści skórę z resztek wosku za pomocą oliwki. W bardziej wrażliwych fragmentach skóry, czy obszarach, gdzie skóra jest cieńsza, kosmetyczka poprosi Cię o pomoc w naciągnięciu skory podczas samej depilacji. Okolice pach i bikini są posypywane talkiem, dla ułatwienia depilacji. Po zabiegu kosmetyczka posmaruje wrażliwe miejsca sudocremem.

Image title


Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt utrzymuje się około 3-6 tygodni. Krótszy okres jest przy pierwszym zabiegu, a wydłuża się on wraz z systematyczą depilacją woskiem i stosowaniem kosmetyków opóźniających odrost włosków. Zabiegi najlepiej powtarzać co 4-6 tygodni.

Poznaj opinie naszych Klientek:

"Jestem naprawdę zachwycona i szczerze zdziwiona. Ból nie jest niczym strasznym."

"Lekko piecze, ale po godzinie się o wszystkim zapomina. Najbardziej cieszy mnie perspektywa pożegnania się z golarką na ponad miesiąc. To idealne rozwiązanie na lato gdy odsłaniamy więcej ciała czy przed wyjazdem na wakacje".


Jeśli wybierasz się do Smooth Clinic po raz pierwszy, kliknij i odbierz zaproszenie z rabatem 30% na start i prezent - niespodziankę -> RABAT 30% (kliknij i odbierz)

oraz dowiedz się jak przygotować się do wizyty -> PRZED WIZYTĄ (kliknij i dowiedz się)Kontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/Wax Clinic.

ul. Pańska 96, Warszawa

wejście od ul. Prostej

kontakt@waxclinic.pl


T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Pańskiej, przy ul. Prostej obok Prosta Tower, bezpłatny parking przez 2h przy Jupiter Centrum

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com