RABAT 30% NA START

5 rzeczy, które warto wiedzieć o depialcji woskiem

22.07.2017

Zalety depilacji woskiem zostały docenione już przez Egipcjanki, które używały do tych zabiegów między innymi substancji, będącej połączeniem żywicy i miodu. To dało znakomite początki dzisiejszym woskom. Co warto wiedzieć o depilacji woskiem? Poniżej pięć najważniejszych zalet dotyczących depilacji woskiem, które powinna znać każda z nas.

1. Jest to najszybsza metoda usuwania włosków

Myślisz, że to niemożliwe, aby w ciągu 15-25 minut pozbyć się zbędnego owłosienia i cieszyć się idealnie gładkimi nogami? W profesjonalnym salonie depilacji Wax Clinic jest to możliwe. Wykonujemy depilację bikini w 15-30 min, nóg w 20-25 min, rąk w 10-15 min. I możesz błyskawicznie cieszyć się gładką skórą dłużej J

2. Depilacja woskiem = trwałe efekty

Jeśli dotąd usuwałaś niechciane włoski przy użyciu maszynki do golenia, będziesz zaskoczona efektami i trwałością, jakich doświadczysz w depilacji woskiem. To zdecydowanie jedna z najskuteczniejszych metod depilacji, a z efektów możesz cieszyć się przez  3-4  tygodni. Co więcej, każdy kolejny zabieg depilacji woskiem osłabia włoski i spowalnia ich wzrost, więc okres gładkiej skóry po depilacji konsekwentnie wydłuża się, a sama depilacja staje się po prostu za każdym razem mniej odczuwalna.

3. Depilacja woskiem to rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich

W tej metodzie usuwania zbędnego owłosienia nie ma szczególnych ograniczeń i przeciwskazań. Mogą z niej korzystać osoby w każdym wieku, kobiety (w tym także w ciąży) i mężczyźni. Depilacja woskiem sprawdza się w przypadku praktycznie każdej części ciała, jest wygodna i nie ogranicza ją np. pora roku, czy inne warunki zewnętrzne.

4. Bezbolesna (no może prawie :) ) depilacja jest możliwa

Depilacja woskiem to sztuka, która wymaga dużej wprawy i doświadczenia, dzięki czemu sam zabieg przebiegnie sprawnie i komfortowo. W Wax Clinic pracują wyłącznie dowiadczone kosmetyczki, które wykonały już wiele tysięcy zabiegów depilacji. Stosujemy specjalnie opracowaną procedurę depilacji, którą stale analizujemy i udoskonalamy, tak, aby zabiegi były jeszcze bardziej skuteczne i bezpieczne.

5. Depilacja woskiem jest absolutnie bezpieczna i higieniczna

Kwestia bezpieczeństwa i zachowania zasad higieny to absolutnie bardzo ważna kwestia dla każdej z nas. Dlatego w Wax Clinic używamy jedynie jednorazowych i sterylnych materiałów, jak szpatułek, prześcieradeł, pasków, które wymieniane są po każdej klientce, a miejsce wykonywania zabiegu oraz inne elementy wykorzystywane podczas jego realizacji są zawsze dezynfekowane.

Jeśli wybierasz się do Wax Clinic po raz pierwszy, kliknij i odbierz zaproszenie z rabatem 30% na start i prezent - niespodziankę -> RABAT 30% (kliknij i odbierz)

oraz dowiedz się jak przygotować się do wizyty -> PRZED WIZYTĄ (kliknij i dowiedz się)

Kontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/Wax Clinic.

Róg ul. Marszałkowskiej i ul. Moniuszki, Warszawa

wejście od ul. Moniuszki, przy Green Caffe NERO

adres biurowca PKO BP ul. Sienkiewicza 12/14

kontakt@waxclinic.pl


T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Moniuszki,

METRO: 1 min od stacji Metro Świętokrzyska - wyjście z metra w stronę Sezamu i Domów Towarowych Centrum 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.