PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABAT 30% NA KARTĘ WAX CLINIC

4 rzeczy, które warto wiedzieć o depialacji woskiem

22.07.2017
Zalety depilacji woskiem zostały docenione już przez Egipcjanki, które używały do tych zabiegów między innymi substancji, będącej połączeniem żywicy i miodu. To dało znakomite początki dzisiejszym woskom. Co warto wiedzieć o depilacji woskiem? 

DEPILACJA WOSKIEM TO NAJSZYBSZY SPOSÓB DO GŁADKIEJ SKÓRY

Gładka skóra w zaledwie 15 minut? W Wax Clinic średni czas wykonania zabiegu to właśnie kwadrans. Doświadczenie w depilacji i nasze autorskie standardy depilacji pozwalają nam na zapewnienie Ci szybką, komfortową depilację woskiem. 

DEPILACJA WOSKIEM = TRWAŁE EFEKTY BEZ INGERENCJI LASERA

Jeśli dotąd używałaś/eś maszynki do golenia, będziesz zaskoczona/y efektami i trwałością, jakich doświadczysz po depilacji woskiem. To zdecydowanie jedna z najskuteczniejszych metod depilacji, a z efektów możesz cieszyć się przez  3-4  tygodnie. Co więcej, każdy kolejny zabieg depilacji woskiem osłabia włoski i spowalnia ich wzrost, więc okres gładkiej skóry po depilacji konsekwentnie wydłuża się, a sama depilacja staje się po prostu za każdym razem mniej odczuwalna.

DEPILACJA WOSKIEM JEST DLA KAŻDEGO?

W tej metodzie usuwania zbędnego owłosienia nie ma szczególnych ograniczeń i przeciwskazań. Mogą z niej korzystać osoby w każdym wieku, kobiety (w tym także w ciąży) i mężczyźni. Depilacja woskiem sprawdza się w przypadku praktycznie każdej części ciała, jest wygodna i nie ogranicza ją np. pora roku, czy inne warunki zewnętrzne.

BEZBOLESNA DEPILACJA JEST MOŻLIWA (NO MOŻE PRAWIE BEZBOLESNA)

Depilacja woskiem to sztuka, która wymaga dużej wprawy i doświadczenia, dzięki czemu sam zabieg przebiegnie sprawnie i komfortowo. W Wax Clinic pracują wyłącznie dowiadczone kosmetyczki, które wykonały już wiele tysięcy zabiegów depilacji. Stosujemy specjalnie opracowaną procedurę depilacji, którą stale analizujemy i udoskonalamy, tak, aby zabiegi były jeszcze bardziej skuteczne i bezpieczne.

Kontakt

Image title


Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/


Wax Clinic.

Róg ul. Marszałkowskiej i ul. Moniuszki, Warszawa

wejście od ul. Moniuszki, przy Green Caffe NERO

adres biurowca PKO BP ul. Sienkiewicza 12/14

T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Moniuszki,

METRO: 1 min od stacji Metro Świętokrzyska - wyjście z metra w stronę Sezamu i Domów Towarowych Centrum 


Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl


Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.