RABAT 30% NA START

DEPILACJA INTYMNA BEZ TAJEMNIC

25.07.2017

"Bałam się. Pamiętam moje doświadczenia z depilatorem i swój płacz z powodu włosków wyrywanych z cebulkami. Do tego mity dotyczące depilacji woskiem. Ale jak mogę mieć złe zdanie o wosku, dopóki sama się nie przekonam?" - to opinia jednej ze stałych klientek salonu Smooth Clinic, opowiedziana przed pierszą depilacją intymną woskiem.


Strach ma wielkie oczy :)

Sprawdź i przekonaj się sama. Aż 95% Klientek Smooth Clinic deklaruje chęć ponownego skorzystania z zabiegów. 

Depilacja pach czy nóg jest dla wielu z nas zupełnie naturalna. Rozmawiamy o niej w gronie przyjaciółek, chętnie wymieniamy się uwagami, która z metod jest najbardziej komfortowa czy najskuteczniejsza. Kiedy jednak schodzimy na temat depilacji intymnej, wiele z nas nadal czuje strach czy skrępowanie. Niepotrzebnie. Depilacja bikini jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem w Smooth Clinic, a 70% Klientek wybiera depilację brazylijską. 

Czy jest się czego bać? Dla własnego komfortu, powinnyśmy korzystać wyłącznie z usług salonów, które specjalizują się w tego typu zabiegach i wiedzą jak zadbać o nasz komfort psychiczny. Pamiętajmy, że kosmetyczka nigdy nie przekroczy granic, które same wyznaczymy. Jeśli chcemy pozbyć się tylko włosków po bokach, zazwyczaj zostajemy poproszone o takie ułożenie bielizny, żeby odsłonić tylko te miejsca, z których włoski mają zostać usunięte.


Skóra w okolicach bikini jest bardzo wrażliwa

Skóra okolic intymnych jest bardzo wrażliwa, dlatego warto przygotować się do wizyty w salonie depilacji. Podstawą jest zapuszczenie włosków odpowiedniej długości - do wosku idealna długoiść to 0,4-1 cm. Warto regularnie wykonywać peelingi, dzięki czemu usuniemy zrogowaciały naskórek i wzmocnimy skórę. W aspekcie bezpieczeństwa warto również korzystać z usług zaufanych, specjalistycznych salonów depilacji. Troska kosmetyczki o najwyższy poziom higieny pozwoli nam nieco spokojniej podejść do tego krępującego zabiegu.


Natychmiastowy i długotrwały efekt gładkiej skóry

Wiele z nas żyje w ciągłym pędzie, mając na głowie mnóstwo spraw i obowiązków. Trudno wygospodarować czas dla siebie. Coraz częściej oczekujemy natychmiastowych i długotrwałych efektów. Dlatego idealna jest depilacja woskiem. Już zaraz po zabiegu usyskujesz idealnie gładką skórę na kilka tygodni (zykle 3-6 tygodni, a przy regularnych depilacjach czas den wydłuża się). Z każdym kolejnym zabiegiem włoski stają się słabsze, jaśniejsze i cieńsze.

Może warto zrezygnować z maszynki i cieszyć się gładką skórą okolic bikini dłużej? Sprawdź sama!

Jeśli wybierasz się do Smooth Clinic po raz pierwszy, kliknij i odbierz zaproszenie z rabatem 30% na start i prezent - niespodziankę -> RABAT 30% (kliknij i odbierz)

oraz dowiedz się jak przygotować się do wizyty -> PRZED WIZYTĄ (kliknij i dowiedz się)

Kontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/Wax Clinic.

ul. Pańska 96, Warszawa

wejście od ul. Prostej

kontakt@waxclinic.pl


T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Pańskiej, przy ul. Prostej obok Prosta Tower, bezpłatny parking przez 2h przy Jupiter Centrum

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com