PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABAT 30% NA DEPILACJĘ & KARTĘ WAX CLINIC

Zima - czas wakacji od depilacji?

16.01.2018

Zima w pełni. Może nie zawsze widać to za oknem, może brakuje śniegu, ale grube swetry i długie spodnie już dawno wyciągnięte z szafy. To oznacza tylko jedno – zwolnienie z regularnej depilacji. Jak to wygodnie zapomnieć o kłujących, dopiero co wyrastających włoskach (bo te już dawno wyrosły), prawda? No, może i wygodnie, ale czy naprawdę zimowe ubrania powinny być wymówką od dbania o własne ciało?


Nie łudźcie się miłe Panie, tej zimy z pewnością zdarzą się takie sytuacje, gdy będzie trzeba swetry i dżinsy odrzucić na bok. Wszystkie dobrze wiemy, jak niekomfortowo czujemy się z myślą, że ktoś może zobaczyć nasze niewydepilowane nogi. Zdecydowanie lepiej zapobiegać takim sytuacjom.


Dlaczego nie warto robić przerw od depilacji?

Tu nie chodzi już tylko o wygląd. Regularnie depilowana skóra przyzwyczaja się do zabiegu, a więc każdy następny powoduje mniej bólu. Robiąc tak długą, kilkomiesięczną przerwę odzwyczajamy skórę od tego, co udało się już wypracować. Ponadto, depilacja woskiem osłabia włoski i sprawia, że te, które odrastają są mniej widoczne, a przecież o to nam chodzi. Powrót do maszynki wywoła zupełnie odwrotny efekt – włoski wzmocnią się i ściemnieją.


To Ty jesteś najważniejsza!

Jeśli choć przez chwilę któraś z Was pomyślała, że wygląd nie jest ważny, to zdecydowanie się myli! Jest ważny dla własnego dobrego samopoczucia. Jeśli nie wierzysz, zapraszamy do Wax Clinic, gdzie codziennie udowadniamy kobietom, że gładka skóra poprawia humor i dodaje pewności siebie. Zimna aura nie może być powodem, dla którego przestajemy o siebie dbać. Ciało wymaga nieustannej pielęgnacji zarówno tej w postaci aktywności fizycznej, jak i małych zabiegów kosmetycznych. Wbrew pozorom te czynności poradzą sobie z zimowymi humorami zdecydowanie lepiej niż czekolada.


Czujcie się piękne przez cały rok. Zadbane i pewne siebie, roztaczacie aurę zainteresowania, która przyciąga innych ludzi. Gdy czujecie się dobrze we własnej skórze, łatwiej też o uśmiech, a jak wiadomo to on jest najlepszym makijażem każdej z nas.


Jeśli wybierasz się do Wax Clinic po raz pierwszy, kliknij i odbierz zaproszenie z rabatem 30% na start i prezent - niespodziankę -> RABAT 30% (kliknij i odbierz)

Kontakt

Image title

ZAPISY:

ON-LINE: moment.pl/waxclinic

@ help@waxclinic.pl

tel: 575 770 019


Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/


Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki


KONTAKT:

ZAPISY: 575 770 019 & help@waxclinic.pl & www.moment.pl/waxclinic

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl
Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.