RABAT 30% NA START

CO WYRÓŻNIA SMOOTH CLINIC?

15.07.2016

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA W SMOOTH CLINIC

W Smooth Clinic pracują wyłącznie kosmetyczki posiadające doświadczenie w depilacji woskiem, przez co zabiegi są wykonywane szybko i rzadko wystepują po nich podrażnienia. Bardzo ważną kwestią w salonie jest higiena pracy - kosmetyczki pracują w jednorazowych rękawiczkach i używają jedynie jednorazowych szpatułek, które są wymieniane po każdej Klientce. Wykonanie depilacji woskiem przy użyciu drewnianych szpatułek, a nie rolek do depilacji, wymaga dużo większej wprawy i wyćwiczenia ze strony kosmetyczki. Poza tym, depilacja szpatułkami jest szybsza, bardziej komfortowa i dokładniejsza.

Image title

ODDAJ SIĘ W RĘCE PROFESJONALISTÓW

Specjalizacja w depilacji woskiem oraz doświadczenie po wykonanych wielu tysiącach depilacji, gwarantują, że kosmetyczka wie co robi! Zabiegi depilacji woskiem nie mają dla nas tajemnic. Jednocześnie stale analizujemy i udoskonalamy nasze procedury, aby zapewnić Ci komfort, szybkość i najlepsze efekty. Poczuj różnicę na własnej skórze! Nie warto szukać nowych, niesprawdzonych metod. Odpowiednia procedura w Smooth Clinic, w tym naciągnięcie skóry, nałożenie wosku kolejnymi, ustalonymi partiami pozwalają zagwarantować Ci komfort podczas zabiegu i zminimalizować podrażnienia. Ważna jest wprawa, ale też procedura depilacji, aby włoski zostały usunięte wraz z cebulkami. Wówczas możesz oczekiwać efektu gładkiej skóry przez kilka tygodni. Urwane włoski odrastają dużo szybciej, podobnie jak przy goleniu maszynką.

UCZUCIE SKRĘPOWANIA PRZY DEPILACJI BIKINI

Depilacja bikini - depilacja intymna, to najpopularniejszy zabieg wykonywany w Smooth Clinic. Pewnie dlatego, że dzieki naszemu doświadczeniu i miłej, pełnej empatii atmosferze, bariera kłopotliwego skrępowania czy wstydu zostaje szybko przełamana. Jesteśmy profesjonalistkami! Zaufało nam już wiele kobiet, a 95% z nich zadeklarowało chęć ponownego skorzystania z depilacji w Smooth Clinic. Klientki przyprowadzają do nas swoje córki i przyjaciółki, i jest to dla nas najlepsza rekomendacja. 

CZY FAJNIE JEST WPAŚĆ NA DEPILACJĘ BEZ UMAWIANIA?

W Smooth Clinic Klienci są obsługiwani zgodnie z kolejnością przyjścia, dzieki czemu możemy zagwarantować Ci, że zabieg wykonamy dla Ciebie zawsze, kiedy będziesz tego potrzebowała. Przed rejestracją Kosmetyczka poinformuje Cię, jaki czas oczekiwania jest w danej chwili. Będziesz mogła zdecydować, czy skorzystać od razu, czy wrócić później lub w kolejnym dniu. Bez obaw! Większość klientek jest obsługiwana w Smooth Clinic od ręki, a średni czas oczekiwania nie przekracza 10-15min.

PRZED DEPILACJĄ

Proszę przeczytaj nasze zalecenia przed i po depilacji woskiem. Pozwoli Ci to na korzystanie z efektu gładkiej skóry jeszcze dłużej. Czasami może okazać się, że zabieg nie powinien być wykonywany. Bez obaw! Wysoka jakość używanych wosków, oraz nasze duże doświadczenie gwarantuje, że o wadze danego przeciwskazania decyduje kosmetyczka po rozmowie z Tobą. 

Ważne jest także, aby włoski miały odpowiednią długość, czyli od 0,4 cm - 2 cm. Jeśli będą krótsze, wówczas wosk może nie usunąć ich wszystkich, więc efekt depilacji nie będzie satysfakcjonujący. Przy dłuższych wloskach komfort samego zabiegu może być mniejszy.

Jeśli masz możliwość, wykonaj peeling dzień, dwa przed wizytą w salonie. Wpłynie to pozytywnie na jakość wykonanych zabiegów.

Jeśli wybierasz się do Smooth Clinic po raz pierwszy, kliknij i odbierz zaproszenie z rabatem 30% na start i prezent - niespodziankę -> RABAT 30% (kliknij i odbierz)

oraz dowiedz się jak przygotować się do wizyty -> PRZED WIZYTĄ (kliknij i dowiedz się)

Kontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/Wax Clinic.

ul. Pańska 96, Warszawa

wejście od ul. Prostej

kontakt@waxclinic.pl


T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Pańskiej, przy ul. Prostej obok Prosta Tower, bezpłatny parking przez 2h przy Jupiter Centrum

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com