RABAT 30% NA START

FAKTY I MITY NA TEMAT DEPILACJI WOSKIEM

06.06.2016

CZY DEPILACJA WOSKIEM BIKINI BOLI?

Jeśli jest to Twoja pierwsza depilacja bikini, to z pewnością zabieg będzie mniej komfortowy, ponieważ włoski są zwykle mocniejsze po użyciu maszynki. Jednak, jak pokazuje nasze doświadczenie, więcej jest obaw i strachu przed wizytą w Wax Clinic, niż dyskomfortu w trakcie samej depilacji. Az 95% naszych Klientek deklaruje chęć ponownego skorzystania z zabiegu. Klientki Wax Clinic wracają, przyprowadzają przyjaciółki i córki. 

Aby zwiększyć swój komfort podczas zabiegu, warto abyś wybrała WOSK PREMIUM, który jest rekomendowany szczególnie podczas pierwszej depilacji brazylijskiej. Wosk ten jest wyjątkowo delikatny i skuteczny. Nie przykleja się do skóry, ale tylko do włosków, dzięki czemu podrażnienia są minimalne, a Ty możesz cieszyć się gładką skórą zaraz po depilacji.

Czasami Klienci pytają nas, czy w przypadku obawy przed dyskomfortem podczas depilacji, warto zażyć środek przeciwbólowy w celu uśmierzenia bólu. Oczywiście można, jednak warto pamiętać, że wrażliwość na ból jest kwestią indywidualną, a każda osoba różnie reaguje na środki przeciwbólowe. Niektórzy odczuwają depilację woskiem jako zabieg bolesny, twierdząc, że tabletka pomaga im w uśmierzeniu bólu. Są też osoby, które regularnie depilują się woskiem, z każdym zabiegiem odczuwają mniejszy dyskomfort.

CZY PO DEPILACJI WOSKIEM WYSTEPUJĄ PODRAŻNIENIA?

Zdarza się, że podrażnienie może się pojawić. Nie jest to jednak reguła. Jeśli zabieg depilacji woskiem jest wykonywany profesjolnalnie, wówczas podrażnienie może być minimalne i ustepuje w ciągu kilku godzin, a maksymalnie 2 dni. W Wax Clinic szczególnie dbamy o bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, dlatego depilacja jest wykonywana w jednorazowych rękawiczkach, przy użyciu jednorazowych, drewnianych szpatułek i najlepszych dostępnych wosków na rynku. W Wax Clinic masz gwarancję, że dzięki doświadczeniu kosmetyczek i zastosowaniu odpowiednich procedur, efekt depilacji pozwoli cieszyć Ci się gładką skórą na długo. 

CZY WŁOSKI PO DEPILACJI MOGĄ ZACZĄĆ WRASTAĆ?

Wrastające włosy mogą pojawić się przy każdej metodzie depilacji: wosku, paście cukrowej, goleniu, depilatorze czy kremach depilacyjnych.

Jeśli zdecydujesz się na depilację woskiem, to ważne, abyś stosowała odpowiednią pielęgnację skóry w domu po depilacji. Przede wszystkim powinnaś nawilżać skórę codziennie i raz w tygodniu zastosować peeling. W Wax Clinic możesz nabyć profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji marki Aromabar i Thalgo. Jeśli mimo wszystko włoski będą miały tendencję do wrastania, poproś Kosmetyczkę podczas kolejnej wizyty w Wax Clinic o radę i zarekomendowanie Ci odpowiednich specjalistycznych kosmetyków na ten problem. Na rynku dostępne są produkty eliminujące lub minimalizujące wrastanie włosów, mające właściwości złuszczające o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Regularna aplikacja daje rewelacyjne efekty.

Image title

CZY MOGĘ SIĘ DEPILOWAĆ W CIĄŻY?

Tak, jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań. W Wax Clinic opracowaliśmy szczególną metodę depilacji, bezpieczną dla kobiet w ciąży, dzięki czemu kobiety chętnie korzystają z zabiegów nawet przed porodem. Jeśli Klientka regularnie depiluje się w trakcie ciąży, depilacja tuż przed porodem nie będzie bolesna.

CZY DEPILACJA WOSKIEM JEST MOŻLIWA W KAŻDYM WIEKU?

Często zgłaszają się do nas mamy z nastolatkami. Dla młodej dziewczynki depilacja woskiem jest lepszym rozwiązaniem, niż golenie maszynką, po której włoski odrastają szybko i znacznie mocniejsze. Depilacja woskiem jest możliwa w każdym wieku, dlatego też Klientki Smooth Clinic to osoby od 13 roku życia. 

CZY PO DEPILACJI WOSKIEM MOŻNA SIĘ OPALAĆ?
Po depilacji woskiem nie należy wykonywać zabiegów z udziałem wysokiej temperatury, jak na przykład sauna, gorąca kąpiel, solarium. Do momentu zniknięcia zaczerwienienia nie poleca się także wizyt na basenie oraz ćwiczeń gimnastycznych.

Kontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/


Wax Clinic.

Róg ul. Marszałkowskiej i ul. Moniuszki, Warszawa

wejście od ul. Moniuszki, przy Green Caffe NERO

adres biurowca PKO BP ul. Sienkiewicza 12/14

T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Moniuszki,

METRO: 1 min od stacji Metro Świętokrzyska - wyjście z metra w stronę Sezamu i Domów Towarowych Centrum 


Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.plOdwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.