RABAT 30% NA START

DEPILACJA SPORTOWCÓW

27.06.2016

W przepisach dotyczących kolarstwa czy triathlonu nie znajdziemy żadnej wzmianki o obowiązku posiadania gładkich ud i łydek. Robią to jednak wszyscy zawodowcy.

Aerodynamika

Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonymi przez firmę Specialized w tunelu aerodynamicznym, z gładkimi nogami jeździ się szybciej. Ponad minutę na dystansie 40 km.

Więcej na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=DZnrE17Jg3I

Wyższy komfort podczas zawodów

Przy gładkiej skórze zachodzi lepsza termoregulacja, co wpływa na podwyższony komfort i uczucie chłodu. Ma to bardzo duże znaczenie szczególnie podczas upałów. Gładka skóra zdecydowanie lepiej oddycha.

Łatwiejsza aplikacja kremów oraz podatność na masaże

Goła skóra dużo lepiej wchłania wszelkiego rodzaju maści rozgrzewające, chłodzące, czy kremy do opalania. Mając gładkie nogi unikamy wrażenia, że wozimy dodatkowe kilogramy na sobie.

Regeneracja dla zawodowca jest jedną z najważniejszych rzeczy. Masaż na gołe nogi lepiej działa i unikamy nieprzyjemnego wrażenia ciągnięcia za włosy.

Leczenie urazów

Ważną kwestią jest leczenie urazów. Zrywanie opatrunków razem z włosami do najprzyjemniejszych na pewno nie należy. Na gołych nogach łatwiej przeprowadzać zabiegi chirurgiczne.

Wax Clinic - oddaj się w ręce profesjonalistów.

Trening czyni mistrza. Ta reguła dotyczy również zabiegów depilacji woskiem, które wymagają dużego doświadczenia i wprawy. Wówczas zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie powoduje podrażnień na skórze. Co więcej efekty utrzymują się przez okres kilku tygodni, a włosy odrastają słabsze, jaśniejsze, zupełnie inaczej niż po goleniu maszynką, po której włosy pojawiają się już zwykle następnego dnia.

W Wax Clinic została przygotowana specjalna oferta dla sportowców, ponieważ są oni szczególnie narażeni na podrażnienia wywołane nadmierną potliwością, podwyższoną temperaturą ciała, czy kontaktem z chlorowaną wodą. Wykonanie zabiegu depilacji jest wówczas szczególnie wymagające. Depilacja sportowców w Wax Clinic charakteryzuje się szczególną procedurą, która eliminuje powyższe ryzyka.

Kontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/


Wax Clinic.

Róg ul. Marszałkowskiej i ul. Moniuszki, Warszawa

wejście od ul. Moniuszki, przy Green Caffe NERO

adres biurowca PKO BP ul. Sienkiewicza 12/14

T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Moniuszki,

METRO: 1 min od stacji Metro Świętokrzyska - wyjście z metra w stronę Sezamu i Domów Towarowych Centrum 


Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.plOdwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.