RABAT 30% NA START

PIERWSZA DEPILACJA BIKINI

14.07.2016

CZEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PRZY DEPILACJI BIKINI W WAX CLINIC?

Wybierasz się pierwszy raz na depilację intymną? Czujesz się skrępowana? Obawiasz się bólu?

Świetnie trafiłaś! Bez obaw - wiemy co robimy. O depilacji woskiem wiemy wszystko. Dzięki temu możesz być pewna, że cała Twoja wizyta u nas będzie niezwykle komfortowa. Poczujesz się bezpiecznie. Możesz być pewna, że jesteś w dobrych rękach. Zwykle najtrudniejszy jest pierwszy krok :)

Prosimy uprzedź nas, że jest to Twoja pierwsza depilacja bikini. Zajmiemy się Tobą najlepiej jak potrafimy. Mamy nadzieję, że tak jak 95% naszych stałych Klientek zostaniesz z nami na dłużej. 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Przed depilacją bikini możesz odświeżyć się w naszej łazience wyposażonej w bidet, żel do higieny intymnej i papierowe ręczniki. Następnie Kosmetyczka zaprowadzi Cię do gabinetu, gdzie będziesz mogła spokojnie przebrać się w jednorazową bieliznę. Dalsza procedura jest podobna jak w przypadku depilacji innych obszarów ciała i polega na nakładaniu jednorazową szpatułką wosku rozgrzanego do temp. 37-38 stopni C na odpowiednie partie ciała.

JAKI WOSK WYBRAĆ? KLASYCZNY CZY PREMIUM?

Przy depilacji bikini rekomendujemy wybór wosku premium, który jest niezwykle skuteczny, praktycznie bezbolesny oraz nie powoduje podrażnień. Zwiększysz swój komfort podczas zabiegu.

Image title

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Przewagą depilacji woskiem w stosunku do golenia maszynką jest to, że efekt utrzymuje się od 3 do 6 tygodni, a regularne powtarzanie zabiegów powoduje, że okres ten wydłuża się, włoski stają się cieńsze, jaśniejsze i mniej widoczne.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO DEPILACJI WOSKIEM?

Depilacji woskiem nie należy wykonywać na skórze podrażnionej np. bezpośrednio po opalaniu. Szczegółowo o wszystkich przeciwskazaniach możesz przeczytać w zaleceniach przed wizytą. Bez obaw – wysoka jakość wosków stosowanych w Wax Clinic powoduje, że o znaczeniu poszczególnych przeciwskazań decyduje Kosmetyczka po indywidualnej konsultacji.

NA CO POWINNAM ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Ważna jest długość włosów. Do wosku najlepiej nadają się włosy o długości min. 0,4 cm. Jeśli są krótsze to przy zabiegu usuniemy tylko część z nich i efekt gładkości będzie krótszy niż powinien. Jeśli będą dłuższe, pow. 2 cm, to zabieg będzie bardziej bolesny.

ODDAJ SIĘ W RĘCE PROFESJONALISTÓW

Trening czyni mistrza. Ta zasada sprawdza się również przy depilacji. Ważna jest bowiem wprawa i doświadczenie kosmetyczki. W Wax Clinic pracują wyłącznie dowiadczone kosmetyczki, które wykonały już wiele tysięcy zabiegów depilacji. Stosujemy specjalnie opracowaną procedurę depilacji, którą stale analizujemy i udoskonalamy, tak, aby zabiegi były jeszcze bardziej skuteczne, komfortowe i bezpieczne.

Depilacja bikini to nasz najpopularniejszy zabieg. Wybiera go prawie 80% naszych Klientek. Pewnie dlatego, że daje spektakularne efekty. Skrępowanie czy ból? Bez obaw! Poczujesz się u nas wyjątkowo komfortowo, bezpiecznie i dyskretnie. Mamy w tym doświadczenie, które przekłada się na efekty i Twoje zadowolenie. Większość naszych Klientek wraca do nas, przyprowadza przyjaciółki, córki. To dla nas najlepsza rekomendacja.

Teraz kolej na Ciebie. Warto nas odwiedzić. Zachwyt otrzymasz w cenie

Co mówią nasze klientki:

„Najlepszy salon depilacji woskiem w Warszawie.”

„ Cudowne efekty, które nie dają się porównać do golenia maszynką. Profesjonalna obsługa – EKSPERCI DEPILACJI WOSKIEM!”

„Jestem bardzo zadowolona. Moje skrępowanie bardzo szybko minęło. Poczułam się niezwykle bezpiecznie i komfortowo. Eksperci depilacji!

„Tak fajnych rezultatów się nie spodziewałam. Efekty utrzymywały się długo. A moje bikini zrobiło ogromne wrażenie na narzeczonym”

Jeśli wybierasz się do Wax Clinic po raz pierwszy, kliknij i odbierz zaproszenie z rabatem 30% na start i prezent - niespodziankę -> RABAT 30% (kliknij i odbierz)

oraz dowiedz się jak przygotować się do wizyty -> PRZED WIZYTĄ (kliknij i dowiedz się)Kontakt

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/


Wax Clinic.

Róg ul. Marszałkowskiej i ul. Moniuszki, Warszawa

wejście od ul. Moniuszki, przy Green Caffe NERO

adres biurowca PKO BP ul. Sienkiewicza 12/14

T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Moniuszki,

METRO: 1 min od stacji Metro Świętokrzyska - wyjście z metra w stronę Sezamu i Domów Towarowych Centrum 


Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.plOdwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.