PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABAT 30% NA KARTĘ WAX CLINIC

DEPILACJA BRAZYLIJSKA

14.07.2016
DEPILACJA BRAZYLIJSKA, zwana BRAZYLIANĄ, to całkowita depilacja okolic intymnych, obejmująca zarówno przód i tył. W Wax Clinic Clinic możesz wykonać ją również w wariancie z pozostawieniem paseczka z przodu. Jest to depilacja woskiem najczęściej wybierana przez Klientki Wax Clinic Clinic. Klientki Wax Clinic pytane, dlaczego wybierają właśnie depilację brazylijską, najczęściej wskazują, że pozwala ona czuć się im bardziej atrakcyjnie i seksi. Również patrząc na statystykę wyboru Klientek, to ok 80% z nich decyduje się na pełną depilację bikini.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZED DEPILACJĄ BIKINI WOSKIEM?

Przede wszystkim najważniejsza jest długość włosków - idealnie jeśli będą miały długość ok 0,5-1 cm. Krótsze włoski mogą nie zostać usunięte podczas depilacji, więc efekt nie będzie dla Ciebie zadowalający. W przypadku, jeśli będą miały powyżej 2 cm, możesz odczówać większy dyskomfort podczas zabiegu.

JAK WYGLĄDA DEPILACJA BIKINI?

W salonie masz możliwość odświeżenia się w toalecie wyposażonej w bidet, papierowe ręczniki i żel do higieny intymnnej. To pozwoli Ci poczuć się komfortowo podczas depilacji, szczególnie jeśli odwiedzisz nas w przerwie lub w drodze z pracy. Następnie w gabinecie otrzymasz jednorazową bieliznę i kosmetyczka poczeka na zewnątrz, a Ty będziesz mogła się spokojnie przebrać i przygotować do zabiegu. Dalej procedura depilacji bikini jest już podobna do depilacji innych partii ciała.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?

Najczęściej efekt gładkiej skóry utrzymuje się od 3 do 6 tygodni. Zależy od indywidualnych predyspozycji. Zawsze jednak przy regularnych zabiegach depilacji woskiem okres ten wydłuża się, a włoski odrastają słabsze, cińsze i mniej widoczne. 

DLACZEGO WAŻNE SĄ JEDNORAZOWE SZPATUŁKI?

Warto wybierać miejsca, w których kosmetyczki mają doświadczenie w depilacji woskiem, oraz używają jedynie jednorazowych szpatułek. Higiena i bezpieczeństwo są w Wax Clinic bardzo istotne. Mimo, że użycie drewnianej, jednorazowej szpatułki podczas depilacji wymaga dużej wprawy i wyćwiczenia ręki kosmetyczki, pozwala to na wykonanie zabiegu w sposób w pełni higieniczny (szpatułki są wymieniane po każdym dotknięciu do ciała Klientki), szybki i bardziej komfortowy, gdyż nie ma uczucia szarpnięcia, jak np. przy użyciu rolek do depilacji. Poza tym, depilacja wykonywana przy użyciu rolek nie jest na tyle dokładna, co ta wykonana przy użyciu szpatułek.

Image title


JAKI RODZAJ WOSKU WYBRAĆ?

W Wax Clinic wykonujemy depilację przy użyciu najlepszych wosków dostępnych na rynku, specjalnie dobranych przez naszych ekspertów.

Przy depilacji bikini rekomendujemy depilację woskiem premium, który pozwala zminimalizować dyskomfort i podrażnienia podczas zabiegu. Wosk ten nie przykleja się do skóry, jest bardzo delikatny, ale jednocześnie niezwykle skuteczny. 

ODDAJ SIĘ W RĘCE PROFESJONALISTÓW!

Trening czyni mistrza. Zarówno w sporcie, jak i w usługach kosmetycznych doświadczenie wpływa na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu depilacji woskiem, szczególnie depilacji brazylijskiej, która wymaga dużo większego doświadczenia i wprawy. Wówczas zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie powoduje podrażnień na skórze. Co więcej efekty utrzymują się przez okres od 3 do 6 tygodni, a włosy odrastają dużo bardziej osłabione niż po goleniu maszynką, po której włosy pojawiają się już następnego dnia i są dużo twardsze i mocniejsze.

Poznaj opinie Klientek o Wax Clinic:

Dzisiaj byłam na mojej pierwszej depilacji brazylijskiej. Jestem bardzo zadowolona! Depilację wykonywała P. Monika - rewelacja! Niesamowita pani, zabieg zrobiła bardzo delikatnie i dokładnie i co najważniejsze, dzięki jej zdolnościom, ból był minimalny:) gratuluję :) i oczywiście polecam!" Julia, google.pl
Jestem zachwycona wizyta w salonie! Pierwszy raz korzystałam z depilacji woskiem i myślę że nie zmienię już miejsca :) Atmosfera rewelacyjna, chce się wracać. Szczerze polecam! Ela, google.pl
Bardzo długo nie mogłam przekonać sie do wosku, ale ponieważ klinika jest obok mojego biura, więc zaryzykowałam i... zakochałam się ;) w zasadzie we wszystkim od braku konieczności umawiania się, przez wysoką jakość, super atmosferę i co najważniejsze efekty. Będę wracała. Dziękuję I oczywiście gorąco polecam. Aneta, facebook.com

Kontakt

Image title


Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/


Wax Clinic.

Róg ul. Marszałkowskiej i ul. Moniuszki, Warszawa

wejście od ul. Moniuszki, przy Green Caffe NERO

adres biurowca PKO BP ul. Sienkiewicza 12/14

T: 575 770 019


PARKING: przy ul. Moniuszki,

METRO: 1 min od stacji Metro Świętokrzyska - wyjście z metra w stronę Sezamu i Domów Towarowych Centrum 


Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl


Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.