Masz pytania? Chcesz się zapisać?
+48 575770019 ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABATY 30%, 20% & 15%

Pytania o depilację #1: Ile zabiegów należy wykonać i jak często je powtarzać? Kiedy jest najlepszy czas na depilację?

10.01.2023
Ile zabiegów należy wykonać?
 
Już przy pierwszym zabiegu zobaczysz spektakularny efekt, szczególnie jeśli wcześniej skorzystałaś z maszynki do golenia. Ciało będzie znaczniej bardziej miękkie, delikatne i bez podrażnień.Kolejny zabieg powinno się zaplanować za ok 3 do 5 tygodni, w zależności od potrzeb.Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z depilacją woskiem, pamiętaj, że ważnej jest, aby wykonać pierwsze 3 –4 zabiegi regularnie. Włosy na naszym ciele rosną nierówno, w różnym tempie. W czasie, gdy jedne z nich jeszcze rosną pod skórą, inne znich już są widoczne. Dzięki regularnemu wykonaniu pierwszych 3 czy 4 zabiegów profesjonalnej depilacji woskiem, wzrost włosów wyrówna się.
 
Jak często powtarza się depilację woskiem?
 
Najlepiej jest powtarzać depilację co 3 do 5 tygodni. Bardzo ważne, aby nie korzystać z innych metod depilacji między zabiegami, takimi jak maszynka do golenia, czy krem do depilacji. Dzięki temu nastąpi stopniowe, naturalne osłabienie włosów na naszym ciele.Z czasem odstęp między zabiegami będzie się wydłużał, włosy będą jasne, cienkie i mało widoczne.
 
Kiedy jest najlepszy czas na depilację woskiem?
 
Decydując się na depilację woskiem woskiem nie musimy rezygnować ze słońca jak w przypadku depilacji laserowej. Wystarczy, że bezpośrednio po zabiegu depilacji woskiem (około 24 do 48 godzin) pamiętać, aby chronić skórę przed słońcem i nie opalać się. Najlepiej zaplanować depilację tak, by przyjść na zabieg 2 dni przed wyjazdem na wakacje.
 
Co jest lepsze: depilacja woskiem czy depilacja pastą cukrową?
 
Zarówno depilacja woskiem, jak i depilacja pastą cukrową polegają na usuwaniu włosków wraz z cebulkami, co w konsekwencji prowadzi do gładkiej skóry na dłużej. Efekty obu zabiegów są widoczne przez zwykle 3-6 tygodni, w zależności od indywidualnych predyspozycji i rodzaju włosów. Z czasem przy regularnych zabiegach włoski osłabiają się, jest ich mniej, są jaśniejsze i mniej widoczne. W ten sposób możemy doprowadzić do trwałego osłabienia lub całkowitego pozbycia się włosów. Różnica między obiema metodami polega na technice wykonywania depilacji, przez co wpływa to na komfort i długość wykonywania zabiegów. W przypadku depilacji woskiem, wosk nakładamy w kierunku, w którym rosną włosy na naszym ciele. Sam moment nałożenia wosku jest miły i przyjemny, podobnie jak ciepły masaż. Natomiast pastę cukrową nakładamy w przeciwnym kierunku “pod włos”. To może powodować uczucie ciągnięcia za włosy. Co więcej zabiegi depilacji woskiem są szybsze i zajmują mniej czasu. Na przykład zabieg depilacji woskiem nóg w Wax Clinic jest wykonywany zwykle w 20 minut, a w przypadku depilacji pastą cukrową może on trwać nawet godzinę.
Kontakt

ZAPISY online (24/7): www.moment.pl & www.booksy.com

Tel: +48 575 770 019 (czynny w terminach otwarcia salonu)

Jeśli jesteś w okolicy to wpadnij do nas. Wóczas my zapiszemy Cię on-line.

24 - 26 grudnia salon jest zamknięty. Zaraszamy od 27 grudnia w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/

 

Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki

 

KONTAKT:

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl

KURSY DEPILACJI WOSKIEM: Akademia Wax Clinic

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.