Masz pytania? Chcesz się zapisać?
+48 575770019 ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABATY 30%, 20% & 15%

UMÓW SIĘ ON-LINE

17.05.2020

Zapisy ON-LINE:

Jesteśmy ZŁOTYM LAUREATEM Orłów Kosmetyki w 2021, 2020, 2019 na podstawie opinii Klientów.

Zapraszamy do zajrzenia na nasze kanały w mediach:
* Instagram @salonwaxclinic
* Facebook @salonwaxclinic
* Youtube @salonwaxclinic
* TiKTok @waxclinic
gdzie można poznać nas lepiej, zobaczyć jak pracujemy i dowiedzieć się o naszych autorskich procedurach i wosku Super Wax.

Zapraszamy także do zapisów od +48 575770019

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Około dwa tygodnie przed depilacją należy zrezygnować z używania maszynek do golenia. Wynika to z tego, że do depilacji woskiem wymagana jest długość włosa minimum 0,5 cm, a odstęp czasu pomiędzy ostatnim a aktualnym zabiegiem depilacji woskiem kształtuje się w okolicy 3 – 6 tygodni. Trzeba również pamiętać, że włoski po używaniu maszynki jednorazowej odrosną w ciągu kilku dni na wymaganą długość. Zupełnie inaczej jest, gdy depilujemy się depilatorem lub używamy pęsety. Wtedy tak okres bez depilacji powinien być dłuższy. 

Na dzień lub dwa przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania się – w szczególności w solarium. Zarówno świeża opalenizna, jak i wynikające z niej możliwe podrażnienia skóry, mogą nas zdyskwalifikować. W dniu zabiegu nie zaleca się korzystania z sauny lub basenów z chlorowaną wodą. 

Dzień przed wizytą można wykonać domowy peeling enzymatyczny lub cukrowy. Na depilację w Wax Clinic należy przyjść nieogolonym i nienabalsamowanym żadnym natłuszczającym kosmetykiem.  

ZALECENIA PO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM 

Depilacja woskiem jest zabiegiem szybkim, prostym, skutecznym i bezpiecznym. Nie wymaga specjalnego przygotowania (poza „zapuszczeniem” włosków) ani wyjątkowego traktowania skóry po zabiegu. Warto jednak wiedzieć, że przez kilka godzin po depilacji naskórek może być zaczerwieniony i lekko wrażliwy, dlatego nie powinno się nakładać na niego żadnych kosmetyków, szczególnie o silniejszym działaniu na skórę (np. kremy z kwasami, peelingi cukrowe, kosmetyki z alkoholem). 

Nie poleca się w tym samym dniu korzystania z basenu z chlorowaną wodą. Należy również unikać solarium i długotrwałego opalania się na słońcu. 

Zazwyczaj już po pierwszej dobie od zabiegu całkowicie znika ewentualne zaczerwienienie i podrażnienie. Wtedy skóra staje się wyjątkowo gładka i miękka. Warto również wiedzieć, że częste usuwanie włosów woskiem sprawia, że w przyszłości rosną one cieńsze i mniej widoczne. A dodatkowo podczas odrastania nie są tak twarde i kujące jak po np. depilacji maszynką jednorazową. 

PRZECIWWSKAZANIA DO DEPILACJI WOSKIEM 

Zabieg depilacji ciała woskiem w Wax Clinic nie będzie możliwy do wykonania u osób, które mają stany zapalne i ropne w obrębie tego obszaru skóry, który ma być poddawany zabiegowi. Przeciwwskazaniem jest również występowanie żylaków oraz zapalenia żył. Podobnie jest z łuszczycą, obrzękami i uszkodzeniami skóry – wtedy należy odłożyć termin wykonania zabiegu aż do czasu wyleczenia. 

Nie zaleca się wykonywania depilacji woskiem u osób ze świeżo opaloną i podrażnioną skórą. Depilacja nie może być wykonana również u osób ze stwierdzonym uczuleniem na wosk. 

Obejrzyj film przygotowany dla Ciebie przez nasz zdolny Team Wax Clinic :)

Kontakt

ZAPISY online (24/7): www.moment.pl & www.booksy.com

Tel: +48 575 770 019 (czynny w terminach otwarcia salonu)

Jeśli jesteś w okolicy to wpadnij do nas. Wóczas my zapiszemy Cię on-line.

24 - 26 grudnia salon jest zamknięty. Zaraszamy od 27 grudnia w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/

 

Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki

 

KONTAKT:

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl

KURSY DEPILACJI WOSKIEM: Akademia Wax Clinic

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.