Masz pytania? Chcesz się zapisać?
+48 575770019 ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABATY 30%, 20% & 15%

Jak szybko i bezpiecznie pozbyć się włosków na twarzy?

23.05.2021

DEPILACJA WOSKIEM TWARZY 

Nadmierne owłosienie na twarzy, nad górną wargą, na policzkach czy brodzie może stanowić problem czy być powodem skrępowania. Nasze doświadczenie nauczyło nas, że z tym problemem boryka się wiele kobiet, które często odwiedzają Wax Clinic. Bardzo duża ilość dziewczyn cierpi także na Hirsutyzm (występowanie ciemnych włosków w miejscach, w których występują one głównie u mężczyzn), Hirsutyzm jest związany z nieprawidłowym wydzielaniem androgenów.  

Nadmierna ilość włosów może być spowodowana także: przyjmowanie niektórych leków, czynnikami genetycznymi czy zespołem policystycznych jajników. Jeżeli nadmierne owłosienie mocno Cię niepokoi powinnaś w takim przypadku umówić się na wizytę do lekarza i stosować się do jego zaleceń. Do występowania nadmiernego owłosienia na twarzy mogą prowadzić także zaburzenia hormonalne. Powodem występowania włosów na twarzy mogą być też inne zaburzenia hormonalne. Depilacja woskiem twarzy, jedna z najlepszych metod usuwania owłosienia. Depilacja twarzy nie powinna być wstydliwym tematem, a raczej zachęcać do tego, żeby pomóc sobie nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Przy pomocy wosku można usunąć włosy szybko i cieszyć się efektem natychmiast w dogodnym dla Ciebie momencie.  

Zabiegi są przeprowadzane przy pomocy wosków nowej generacji w Wax Clinic, w tym wosku premium, który jest delikatny i bardzo skuteczny oraz woskiem różanym z dodatkiem talku, który dodatkowo zabezpiecza skórę na twarzy. 

Wystarczy wykonywać zabieg w odstępach, co 3 - 5 tygodni. Dodatkowo efekty depilacji będą coraz bardziej widoczne z każdym kolejnym zabiegiem, ponieważ włosy będą coraz jaśniejsze i słabsze. Już po pierwszym zabiegu zauważysz dużo mniej włosków na swojej twarzy. Z każdym kolejnym zabiegiem będzie tylko lepiej. 

W przypadku bardzo skutecznej depilacji woskiem w Wax Clinic, za zabiegi trzeba zapłacić od kilkunastu złotych.

Oczywiście najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze specjalnych cen z kartą Wax Clinic, które są do 30% niższe od cen regularnych. Karta jest ważna 6 miesięcy. Koszt karty to jednorazowo 49 zł (przedłużenie). Obecnie dla nowych Klientek obowiązuje zniżka 30% na nową kartę. 

Po depilacji woskiem depilacji należy odczekać 1-2 dni z opalaniem, czy innymi zabiegami kosmetycznymi. Dać skórze odpocząć i nie podrażniać jej dodatkowo, np. Peelingami czy kwasami. 

Kontakt

ZAPISY online (24/7): www.moment.pl & www.booksy.com

Tel: +48 575 770 019 (czynny w terminach otwarcia salonu)

Jeśli jesteś w okolicy to wpadnij do nas. Wóczas my zapiszemy Cię on-line.

24 - 26 grudnia salon jest zamknięty. Zaraszamy od 27 grudnia w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/

 

Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki

 

KONTAKT:

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl

KURSY DEPILACJI WOSKIEM: Akademia Wax Clinic

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.