Masz pytania? Chcesz się zapisać?
+48 575770019 ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABATY 30%, 20% & 15%

CO WYRÓŻNIA WAX CLINIC?

15.07.2016

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA W WAX CLINIC

W Wax Clinic pracują wyłącznie kosmetyczki posiadające doświadczenie w depilacji woskiem, przez co zabiegi są wykonywane szybko i rzadko wystepują po nich podrażnienia. Bardzo ważną kwestią w salonie jest higiena pracy - kosmetyczki pracują w jednorazowych rękawiczkach i używają jedynie jednorazowych szpatułek, które są wymieniane po każdej Klientce. Wykonanie depilacji woskiem przy użyciu drewnianych szpatułek, a nie rolek do depilacji, wymaga dużo większej wprawy i wyćwiczenia ze strony kosmetyczki. Poza tym, depilacja szpatułkami jest szybsza, bardziej komfortowa i dokładniejsza.

ODDAJ SIĘ W RĘCE PROFESJONALISTÓW

Specjalizacja w depilacji woskiem oraz doświadczenie po wykonanych wielu tysiącach depilacji, gwarantują, że kosmetyczka wie co robi! Zabiegi depilacji woskiem nie mają dla nas tajemnic. Jednocześnie stale analizujemy i udoskonalamy nasze procedury, aby zapewnić Ci komfort, szybkość i najlepsze efekty. Poczuj różnicę na własnej skórze! Nie warto szukać nowych, niesprawdzonych metod. Odpowiednia procedura w Wax Clinic, w tym naciągnięcie skóry, nałożenie wosku kolejnymi, ustalonymi partiami pozwalają zagwarantować Ci komfort podczas zabiegu i zminimalizować podrażnienia. Ważna jest wprawa, ale też procedura depilacji, aby włoski zostały usunięte wraz z cebulkami. Wówczas możesz oczekiwać efektu gładkiej skóry przez kilka tygodni. Urwane włoski odrastają dużo szybciej, podobnie jak przy goleniu maszynką.

UCZUCIE SKRĘPOWANIA PRZY DEPILACJI BIKINI

Depilacja bikini - depilacja intymna, to najpopularniejszy zabieg wykonywany w Wax Clinic. Pewnie dlatego, że dzieki naszemu doświadczeniu i miłej, pełnej empatii atmosferze, bariera kłopotliwego skrępowania czy wstydu zostaje szybko przełamana. Jesteśmy profesjonalistkami! Zaufało nam już wiele kobiet, a 95% z nich zadeklarowało chęć ponownego skorzystania z depilacji w Wax Clinic. Klientki przyprowadzają do nas swoje córki i przyjaciółki, i jest to dla nas najlepsza rekomendacja. 

CZY FAJNIE JEST WPAŚĆ NA DEPILACJĘ BEZ UMAWIANIA?

W Wax Clinic Klienci są obsługiwani zgodnie z kolejnością przyjścia, dzieki czemu możemy zagwarantować Ci, że zabieg wykonamy dla Ciebie zawsze, kiedy będziesz tego potrzebowała. Przed rejestracją Kosmetyczka poinformuje Cię, jaki czas oczekiwania jest w danej chwili. Będziesz mogła zdecydować, czy skorzystać od razu, czy wrócić później lub w kolejnym dniu. Bez obaw! Większość klientek jest obsługiwana w Smooth Clinic od ręki, a średni czas oczekiwania nie przekracza 10-15min.

PRZED DEPILACJĄ

Proszę przeczytaj nasze zalecenia przed i po depilacji woskiem. Pozwoli Ci to na korzystanie z efektu gładkiej skóry jeszcze dłużej. Czasami może okazać się, że zabieg nie powinien być wykonywany. Bez obaw! Wysoka jakość używanych wosków, oraz nasze duże doświadczenie gwarantuje, że o wadze danego przeciwskazania decyduje kosmetyczka po rozmowie z Tobą. 

Ważne jest także, aby włoski miały odpowiednią długość, czyli od 0,4 cm - 2 cm. Jeśli będą krótsze, wówczas wosk może nie usunąć ich wszystkich, więc efekt depilacji nie będzie satysfakcjonujący. Przy dłuższych wloskach komfort samego zabiegu może być mniejszy.

Jeśli masz możliwość, wykonaj peeling dzień, dwa przed wizytą w salonie. Wpłynie to pozytywnie na jakość wykonanych zabiegów.

Kontakt

ZAPISY online (24/7): www.moment.pl & www.booksy.com

Tel: +48 575 770 019 (czynny w terminach otwarcia salonu)

Jeśli jesteś w okolicy to wpadnij do nas. Wóczas my zapiszemy Cię on-line.

24 - 26 grudnia salon jest zamknięty. Zaraszamy od 27 grudnia w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/

 

Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki

 

KONTAKT:

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl

KURSY DEPILACJI WOSKIEM: Akademia Wax Clinic

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.