Masz pytania? Chcesz się zapisać?
+48 575770019 ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABATY 30%, 20% & 15%

Jak gładko wypełnić postanowienia noworoczne?

30.12.2017

Nowy Rok to idealny czas, by coś zmienić. Oczywiście nie chodzi o to, by rewolucjonizować dotychczasowe życie, na przykład próbując wspiąć się na Mount Everest. W postanowieniach noworocznych chodzi o wprowadzanie dobrych nawyków, które ułatwią i uprzyjemnią życie, na przykład regularna depilacja sprawia, że czujemy się bardziej kobieco i zadbane.

Co postanowić?

Sylwester to wyjątkowa noc i to nie tylko ze względu na to, że to okazja do świetnej zabawy. Niestety, wielu osobom kojarzy się z chwilą, gdy robimy postanowienia noworoczne – czyli postanowienia, których nigdy nie spełnimy. A przecież decyzje, które podejmujemy 31 grudnia, nie temu mają służyć! Zamiast czegoś sobie zakazywać (nie będę jeść czekolady), obiecamy coś sobie (zadbam o siebie). Takie postanowienia noworoczne łatwiej dotrzymać.

Co zatem można sobie postanowić? W zasadzie wszystko jest dopuszczalne. Do listy rzeczy do zrobienia w nowym roku dorzućmy jednak regularną depilację. Podsumowując kolejny rok, popatrzymy w lustro i stwierdzimy, że naprawdę było warto.

Dlaczego warto regularnie się depilować?

Przede wszystkim systematyczna depilacja sprawia, że włoski stają się słabsze i jest ich znacznie mniej. To z kolei sprawia, że każda następna wizyta w profesjonalnym salonie depilacji jest dużo bardziej przyjemna, a sam zabieg szybszy i bezbolesny.

Z czasem zauważymy również, że regularne usuwanie niechcianego owłosienia spowalnia proces odrastania włosków – dzięki temu będzie można rzadziej przeprowadzać ten zabieg i dłużej cieszyć się zachwycającą gładkością skóry.

Nie ma co ukrywać – gładkie nogi, pachy lub okolice bikini sprawiają, że czujemy się dużo bardziej kobieco i to niezależnie od pory roku. Systematyczna depilacja pozwoli być gotową na każdą, nawet najbardziej niespodziewaną sytuację.

Postanowienia nie takie bolesne

Postanowienia noworoczne wtedy cieszą, gdy uda się je wypełnić. Salon profesjonalnej depilacji woskiem pomaga dotrzymać ich. Można do nas zajrzeć „przy okazji” – już nigdy brak czasu lub okazji nie będzie pretekstem do tego, by ominąć ten punkt pielęgnacji. Dzięki Smooth Clinic uda się zrealizować każde postanowienie noworoczne.

Kontakt

ZAPISY online (24/7): www.moment.pl & www.booksy.com

Tel: +48 575 770 019 (czynny w terminach otwarcia salonu)

Jeśli jesteś w okolicy to wpadnij do nas. Wóczas my zapiszemy Cię on-line.

24 - 26 grudnia salon jest zamknięty. Zaraszamy od 27 grudnia w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/

 

Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki

 

KONTAKT:

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl

KURSY DEPILACJI WOSKIEM: Akademia Wax Clinic

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.