Masz pytania? Chcesz się zapisać?
+48 575770019 ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABATY 30%, 20% & 15%

PIERWSZA DEPILACJA BIKINI

14.07.2016

CZEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PRZY DEPILACJI BIKINI W WAX CLINIC? Wybierasz się pierwszy raz na depilację intymną? Czujesz się skrępowana? Obawiasz się bólu?Świetnie trafiłaś! Bez obaw - wiemy co robimy. O depilacji woskiem wiemy wszystko. Dzięki temu możesz być pewna, że cała Twoja wizyta u nas będzie niezwykle komfortowa. Poczujesz się bezpiecznie. Możesz być pewna, że jesteś w dobrych rękach. Zwykle najtrudniejszy jest pierwszy krok :)Prosimy uprzedź nas, że jest to Twoja pierwsza depilacja bikini. Zajmiemy się Tobą najlepiej jak potrafimy. Mamy nadzieję, że tak jak 95% naszych stałych Klientek zostaniesz z nami na dłużej. Zobacz jak wygląda nasz salon:

JAK PRZEBIEGA ZABIEG? Przed depilacją bikini możesz odświeżyć się w naszej łazience wyposażonej w bidet, żel do higieny intymnej i papierowe ręczniki. Następnie Kosmetyczka zaprowadzi Cię do gabinetu, gdzie będziesz mogła spokojnie przebrać się w jednorazową bieliznę. Dalsza procedura jest podobna jak w przypadku depilacji innych obszarów ciała i polega na nakładaniu jednorazową szpatułką wosku rozgrzanego do temp. 37-38 stopni C na odpowiednie partie ciała.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO DEPILACJI WOSKIEM? Depilacji woskiem nie należy wykonywać na skórze podrażnionej np. bezpośrednio po opalaniu. Szczegółowo o wszystkich przeciwskazaniach możesz przeczytać w zaleceniach przed wizytą. Bez obaw – wysoka jakość wosków stosowanych w Wax Clinic powoduje, że o znaczeniu poszczególnych przeciwskazań decyduje Kosmetyczka po indywidualnej konsultacji.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ? Ważna jest długość włosów. Do wosku najlepiej nadają się włosy o długości min. 0,5 cm. Jeśli są krótsze to przy zabiegu usuniemy tylko część z nich i efekt gładkości będzie krótszy niż powinien. Jeśli będą dłuższe, pow. 2 cm, to zabieg będzie bardziej bolesny.

ODDAJ SIĘ W RĘCE PROFESJONALISTÓW Trening czyni mistrza. Ta zasada sprawdza się również przy depilacji. Ważna jest bowiem wprawa i doświadczenie kosmetyczki. W Wax Clinic pracują wyłącznie dowiadczone kosmetyczki, które wykonały już wiele tysięcy zabiegów depilacji. Stosujemy specjalnie opracowaną procedurę depilacji, którą stale analizujemy i udoskonalamy, tak, aby zabiegi były jeszcze bardziej skuteczne, komfortowe i bezpieczne.Depilacja bikini to nasz najpopularniejszy zabieg. Wybiera go prawie 80% naszych Klientek. Pewnie dlatego, że daje spektakularne efekty. Skrępowanie czy ból? Bez obaw! Poczujesz się u nas wyjątkowo komfortowo, bezpiecznie i dyskretnie. Mamy w tym doświadczenie, które przekłada się na efekty i Twoje zadowolenie. Większość naszych Klientek wraca do nas, przyprowadza przyjaciółki, córki. To dla nas najlepsza rekomendacja.Teraz kolej na Ciebie. Warto nas odwiedzić. Zachwyt otrzymasz w cenieCo mówią nasze klientki:„Najlepszy salon depilacji woskiem w Warszawie.”„ Cudowne efekty, które nie dają się porównać do golenia maszynką. Profesjonalna obsługa – EKSPERCI DEPILACJI WOSKIEM!”„Jestem bardzo zadowolona. Moje skrępowanie bardzo szybko minęło. Poczułam się niezwykle bezpiecznie i komfortowo. Eksperci depilacji!„Tak fajnych rezultatów się nie spodziewałam. Efekty utrzymywały się długo. A moje bikini zrobiło ogromne wrażenie na narzeczonym”

Kontakt

ZAPISY online (24/7): www.moment.pl & www.booksy.com

Tel: +48 575 770 019 (czynny w terminach otwarcia salonu)

Jeśli jesteś w okolicy to wpadnij do nas. Wóczas my zapiszemy Cię on-line.

24 - 26 grudnia salon jest zamknięty. Zaraszamy od 27 grudnia w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/

 

Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki

 

KONTAKT:

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl

KURSY DEPILACJI WOSKIEM: Akademia Wax Clinic

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.